KONST / Litografier / Färglitografi 11554346
nr 1155 4346
Nils Nixon
(1912-1998), Sverige
Färglitografi, -50, Komposition, signerad och numrerad 91/115, motivet: 41x31
Nils Nixon, svensk målare och skulptör född 1912, död 1998.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 januari 2018
kl 18:48:49
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)